תהליכי הייצור מרווה מרושתת

מרווה מרושתת - תהליך ייצור איכותי
ללא פשרות

ייצור טבעי ללא תוספת חומרים משמרים
שמן זרעי המרווה המרושתת מיוצר בצורה ייחודית ויוצאת דופן, בשל הנוסחה הנדירה הטבעית של המרווה המרושתת שמקנה יציבות מקסימלית למוצר הסופי ניתן לייצר את המוצר ללא תוספת חומרים משמרים או מייצבים.
מה שמבטיח לצרכן מוצר אמיתי מהשדה לבית הצרכן ללא תוספת מלאכותית. 

פטנט עולמי
יכולת נדירה זו של המרווה המרושתת היא כל כך ייחודית שנרשם פטנט על תגלית זו והמרווה המרושתת נחשבת למקור האומגה 3 היחידי בעולם שאינו מוסיף מייצבים או חומרים משמרים לנוסחה הסופית שלו ואינו מערב תהליכים כימיים בתהליך הייצור שלו.

מהשדה לבית

קצת לפני הגשמים
קצת לפני הגשמים

זריעה

הזרעים נזרעים באהבה רבה ומגודלים ונקצרים בהתבסס על פרוטוקולי גידול שפותחו ושוכללו במשך השנים על ידי החברה תחת פיקוח של מומחים חקלאיים ממנהל המחקר החקלאי בישראל-מכון וולקני של משרד החקלאות חברת נייטשרסייג מגדלת את הזן המקורי של זרעי המרווה שבו נעשה שימוש בעבר בחברות מרוולוס וויסאג. זהו זן מוגן בפטנט אשר רק חקלאים מורשים ברחבי העולם עושים בו שימוש בליווי והדרכה של המדריכים החקלאיים של חברת נייטשרסייג.

אביב
אביב

פריחה

לאחר חודשי החורף הקפואים המרווה המרושתת מבצבצת מהקרקע הקרה ולאט לאט מתקדמת וגדלה, פרח המרווה המרושתת מתפתח לו לאט עד לפריחה מרהיבה בצבעי סגול לבן וורוד. נהנים עיקריים מהפריחה של המרווה המרושתת הם דבורי הבר שנמשכות בצורה מסתורית לשדות המרווה המרושתת עד שהדבוראים באיזור השדות ממקמים את הכוורות שלהם בסמוך לשדות המרווה המרושתת.

תחילת הקיץ
תחילת הקיץ

קציר וסחיטת השמן

לאחר הקציר הזרעים עוברים תהליך ניקוי בשיטה טבעית שהיא ייחודית לחברת נייטשרסייג, שיטה זו מערבת מערכי ניקוי יחודיים אשר עושים שימוש במגוון רחב של אמצעי ניקוי של זרעים, כולל ניקוי מבוסס אויר, משקל, צבע , ובחירה ומיון אופטי.
הזרעים הנקיים מועברים למפעל השמן לטובת תהליך הפקת השמן – השמן מופק מהזרעים בתהליך של כבישה קרה, תהליך זה הוא נקי משימוש של חומרים כימים או שיטות הפקת שמן מלאכותיות. לאחר המיצוי השמן עובר אנליזה במעבדות מובילות, כל אצווה של שמן מקבלת תעודת אנליזה COA אשר מבוססת על הבדיקות הללו.

המוצר הסופי - איכות ללא תחרות

המוצר הסופי מכיל 60 כמוסות ג’לטין צמחיות ונארז באריזת בליסטר מיוחדת השומרת על טריות וחיי המדף של הכמוסות, או שמן טבעי ארוז בבקבוקי 100 מל. למוצר הסופי תעודת כשרות יוקרתית , אישור GMP והוא 100% טבעוני. מאחר ושמן המרווה המרושתת נחשב כמוביל בתחומו הוא זכה גם לאישור על ידי אגודת הצמחוניים ואגודת הטבעוניים העולמית ומשמש כאלטרנטיבה לאוכלוסייה שאיננה יכולה או רוצה לצרוך מוצרים מן החי.