מיצוי רוזמרין רפואי
בשילוב מרווה מרושתת

פורטיום ( מיצוי רוזמרין) בשילוב
שמן אורגנו ושמן זרעי מרווה מרושתת

מוצר ייחודי זה מציג נוסחה ייחודית שפותחה על ידי חברת נייטשרסייג.
החומר הפעיל במוצר מתבסס על הפורטיום – שהוא ריכוז גבוה ייחודי במינו של חומצה קרנוזית וקרונזול שני החומרים הפעילים המשמעותיים ברוזמרין הרפואי. הפורמולה מכילה גם שמן אורגנו איכותי ואת שמן זרעי המרווה המרושתת המקור היציב בטבע לאומגה 3.
השילוב של שלושת החומרים הייחודיים הללו מציג לציבור נוסחה נדירה, ראשונה מסוגה בעולם של חומרים פעילים ושמנים בעלי תכונות נדירות. השילוב ביניהם מציג אפקט יעילות יוצא דופן, מוצר זה הוא היחידי בארץ המכיל סטנדרטיזציה כמותית (6%) של חומצה קרנוזית וקרנסול מרוזמרין רפואי.

פורטיום פתרון לאתגר בצריכת הרוזמרין

למרות יעילותם הרבה של הפנולים מסיסי השמן של הרוזמרין, הם נמצאים בכמות מעטה בצמח עצמו, יש צורך בכמות רבה של צמחים על מנת להגיע למינונים הנדרשים של החומצה הקרנוסית והקרנסול, לשם כך פותח תהליך חכם וייחודי על מנת לבצע סטנדרטיזציה כמותית של החומצה הקרנוסית והקרנסול, וזאת על מנת להגיע למינונים יעילים ברמה היומית, נוסחה זאת נקראת בשם פורטיום והיא בלעדית במוצר הפורטיום של חברת נייטשרסייג.
מוצר מבית נייטשרסייג- פורטיום בשילוב עם שמן אורגנו ושמן זרעי מרווה מרושתת
לראשונה בישראל, אשר מציג נוסחה נדירה, היחידה במינה בעולם של שלושה שמנים בעלי תכונות נדירות, פורטיום: ריכוז בדוק ומדוד של חומצה קרנוסית וקרנסול מרוזמרין, שמן אורגנו ושמן זרעי מרווה מרושתת כאשר השילוב ביניהם מציג אפקט יעילות יוצא דופן. על מנת להשיג אפקט מירבי לנוסחת הפורטיום הוספנו שניים מהשמנים האפקטיביים ביותר:
שמן האורגנו ידוע בזכות תוכנותיו האנטי בקטריאליות, ואנטי חיידקיות, הוא נמצא יעיל בשלל אתגרים בריאותיים, ומומלץ מאוד על ידי מטפלים כמוצר משלים להתמודדות עם זיהומים.
שמן זרעי המרווה המרושתת, נחשב למקור היציב בטבע לאומגה 3, הוא גם מכיל שילוב נדיר של פוליפנולים, פיטוסטרולים, ויטמין E טבעי מסיס בשמן, ומגוון חומרים נוספים עם אפקט אנטי ויראלי ואנטי פטרייתי. בנוסף לכך שמן המרווה המרושתת בשל תכונות היציבות הנדירות שלו מהווה נשא מושלם עבור שמן האורגנו ומיצוי הרוזמרין. המוצר נמכר בבקבוק של 30 מל עם ראש ספריי, כאשר כל מוצר מכיל כמות צריכה המספיקה לכשלושה חודשים, המוצר בכשרות בדץ העדה חרדית ירושלים, ללא חומרים מהחי, ומיוצר תחת תקינת GMP המחמירה.

מחקרים שנערכו על סגולות הרוזמרין החומר הפעיל בפורטיום*

הרוזמרין (Rosmarinus officinalis) הוא שיח רב שנתי ממשפחת השפתניים בעל תפרחת כחולה שאחד מאזורי הגידול שלו הם ליד הים וזהו גם אחד המקורות לשמו ROSE – טל ו MARE – ים (בלטינית).
יש עדויות רבות  על כך שהרוזמרין היה בשימוש נרחב אצל המצרים העתיקים, היוונים והרומים, והוא נחשב לצמח קדוש בקרב תרבויות אלו בשל תכונותיו המרפאות. הוא גם מסמל זכרון ונאמנות ושבטיות בקרב תרבויות רבות. בעבר הוא שימש כחומר נוגד חיידקים בשימורי בשר, כחומר מחטא בבתי חולים, וכחומר דוחה מזיקים, כתערובת צמחית כנגד תשישות וחרדות, וכתבלין ומעורר טעם בתבשילים.
הרוזמרין הרפואי מכונה כ”המטאטא  של גן העדן” בזכות תכונותיו המחטאות. בהרבליזם המודרני – הרוזמרין נחשב לצמח פופולארי בשימוש בין היתר לחיזוק כללי ולהגברה של זרימת דם, חיטוי של מערכות העיכול והנשימה ועוד.
מחקרים אחרונים מראים פעילות נוגדת חמצון ופעילות אנטי מיקרוביאלית משמעותית של הצמח, בנוסף לפעילות אנטי ויראלית ועוד. הרוזמרין מתגאה גם בתכונות אנטי אייג’ינג, מה שמעכב את תהליכי ההזדקנות של העור. בדרך כלל נוהגים להשתמש בו על העור בצורתו הנוזלית כשמן, אך גם העלים שלו יכולים להשפיע על העור באופן פנימי או מקומי, בנוסף אף לרפא פגמים ולהגביר את הברק הטבעי שלו.
צמח הרוזמרין מכיל את הפנולים הצמחיים מסיסי השמן חומצה קרנוסולית (Carnosol) וחומצה קרנוסית (Carnosic) שהינן שני נוגדי חמצון עוצמתיים הפועלים במנגנונים שונים. לפי המחקרים החומצה הקרנוסית וקרנסול אחראים יחדיו ל 90% מהפעילות האנטיאוקסידנטית של עלי הרוזמרין הרפואי והם נחשבים לחומרים הפעילים שבו.

מחקרים שנערכו על החומרים הפעילים בפורטיום
בסקירה משנת 2018 מוצגות העדויות הפרה- קליניות לגבי התרומה של רכיבים תזונתיים לטיפול ולהאטת התקדמות של דלקת מפרקים ניוונית. במסגרת הסקירה מוצגות העדויות בהתייחס לשני היבטים מרכזיים בדלקת המפרקים- פעילות נוגדת דלקת ונוגדת חמצון. לרכיבים נוגדי דלקת תפקיד מרכזי באיזון תהליכי הפגיעה בסחוס. נמצא שרכיבים בעלי פעילות נוגדת חמצון כמו ויטמין D וחומצה קרנוסית נמצאו כבעלי פוטנציאל לשימור שלמות הסחוס. החוקרים מסכמים כי רכיבים תזונתיים בעלי פעילות נוגדת דלקת ונוגדת חמצון עשויים לתרום לטיפול ולמניעת החמרה של דלקת מפרקים ניוונית.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30479972

מחקר שנערך בשנת 2017 הראה שלחומצה קרנוסית השפעות מיטיבות כנגד נזק חמצוני אשר נגרם לתאי הלב כתוצאה מאוטם שריר הלב או מאיסכמיה.

https://www.spandidos-publications.com/etm/14/6/5629

מחקר שנערך בשנת 2016 הראה שלחומצה קרנוסית וקרנסול השפעות נוירופרוטקטיביות חזקות במודלים של In Vivo and In vitro .

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26553346

במחקר שנערך בשנת 2012 נבדקה חומצה קרנוסית המופקת מרוזמרין, תוצאות המחקר הראו חשיבות גדולה לבריאות העין. החומצה הקרנוסית נצפתה כמעכבת התפתחות ניוון הרשתית.

https://iovs.arvojournals.org/article.aspx?articleid=2127627

מחקר משנת 2013 הראה שלחומצה הקרנוסית והקרנסול יכולת להשפיע במקרים של זיהומים בדרכי השתן. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3910196/

מחקר שנערך בשנת 2010 ב”מזונות צמחיים לתזונה אנושית” העריך את ההשפעה של תמצית הרוזמרין אשר מכילה חומרים נוגדי חמצון כדוגמת חומצה קרנוסית (Carnosic) על תאים סרטניים אנושיים, באמצעות תרבית תאים של תאי סרטן ערמונית, שד וכבד שקיבלו חשיפה יומית לעשב הרוזמרין. הממצאים העידו על כך שהצמח אכן הצליח לעכב התפשטות של תאים סרטניים והרג לא מעט תאים סרטניים קיימים בכל המקרים הללו.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20449663

מחקרים שנערכו בשנת 2008 ובשנת 2010 הראה שלקרנסול יכולת מגוונת להשפיע על תאים של סרטן הפרוסטטה.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20736335?dopt=Abstract

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18286356?dopt=Abstract

מחקרים משנת 2010 ו 2012 הראו שלחומצה הקרנוסית והקרנסול תכונות אנטי מיקרוביאליות
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1002/cbdv.200900301 https://pubs.acs.org/doi/abs/10.1021/jf302881t

סקירה משנת 2011 מצאה שלקרנסול תכונות אנטי סרטניות ואנטי אינפלמטוריות.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21382660?dopt=Abstract

*כל המידע ניתן למטרות חינוכיות בלבד, אינו מהווה תחליף לייעוץ, טיפול, אבחון והשגחה של רופא מוסמך, ואינו ערוך או מעוצב כדי לקדם או לפרסם שיטות ריפוי או מוצרים מסוימים. אין להשתמש בתוכן האתר למטרות אבחון* או טיפול של בעיות בריאות או מחלות.יש לקרוא בזהירות את המידע המסופק על המוצרים המפורסמים או מקודמים באתר. אם יש חשש לבעיה רפואית כלשהי, עליך לפנות מיד לרופא המטפל ולפעול לפי הנחיותיו ולא להסתמך בצורה כלשהי על תכני האתר או המוצרים המופיעים בו כתחליף לטיפול על ידי רופא מוסמך.

המוצר המועדף עם תוצאות נהדרות
מוצר הפורטיום מכיל נוסחה מיוחדת המשלבת את יתרונות הפורטיום, שמן המרווה המרושתת ושמן אורגנו. מטפלים רבים ומומחי בריאות רבים בוחרים בו כמוצר המומלץ להתמודדות עם חיזוק מערכות שונות בגוף, התמודדות עם זיהומים ועוד. המוצר מגובה במחקרים רבים שנערכו על החומרים הפעילים בו חומצה קרנוסית וקרנסול, למידע נוסף לחץ כאן.

פורטיום אורגנו בשילוב מרווה מרושתת

המשתלם ביותר

המוצר מכיל 100 מנות המספיקות לצריכה של שלושה חודשים.

מיצוי יעיל

מיצוי סטנדרטי של 6% רוזמרין, כמות שמופקת בתהליך ייחודי.

נוסחה מנצחת

מכיל שמן זרעי מרווה מרושתת, שמן אורגנו שניהם באיכות מעולה.

בטוח לשימוש

נקי מחומרים מייצבים, קסליטול, סויה, אשלגן סורבט או ממתיקים.

איתך בכל מקום

ארוז בבקבוק זכוכית עם ראש ספריי, נוח לנשיאה בתיק וברכב.

איכות ובטיחות

נקי מחומרי הדברה, חומרים משמרים, חומרים מהונדסים גנטית, סוכר.

מידע והמלצות שימוש

 • המוצר מכיל ריכוז של 6% חומצה קרנוסית וקרנסול מרוזמרין רפואי.
 • המוצר ארוז בבקבוק זכוכית של 30 מ”ל עם ראש ספריי המכיל 100 מנות המספיקות
  לצריכה של שלושה חודשים.
 • שמן הנשא עבור החומצה הקרנוסית והקרנסול הוא שמן זרעי המרווה המרושתת בכבישה קרה. המוצר אינו מהונדס גנטית.
 • המוצר נקי מחומרים משמרים.
 • המוצר נקי מחומרי הדברה.
 • המוצר אינו מכיל סוכרים או חומרי טעם וריח.
 • המוצר נקי מחומרים מתחלבים וחומרים מייצבים.
 • המוצר אינו מכיל חומרים מן החי.
 • הוראות שימוש: התזה אחת ביום לחלל הפה, יש להתיז מספר התזות לתוך כוס להוצאת האוויר
  לפני השימוש הראשוני.
 • מידע על רכיבים אלרגנים: עלול להכיל שאריות של שומשום וקוקוס.
 • כשרות: בד״ץ עדה חרדית ירושלים.
 • לא מומלץ לנשים בהריון ואנשים הסובלים מכיב בכיבה.